הוראת ציור ורישום

לימוד הציור מקנה יכולת ביטוי אומנותי ואישי על פי יסודות הציור: רישום, קומפוזיציה, פרופורציות, אור וצל. נלמד להתבונן באובייקטים ולצייר אותם ע"י שימוש בצבעים שונים: אקוורל, שמן, אקריליק, פסטל תוך יישום יסודות הציור האומנותי.

תכנית הלימודים כוללת שיעורים בצבע: תכונות, הרכבים מקורות ושימושים בליווי דוגמאות.

תאוריית הציור והרישום

בכל אחת טמון רצון יצירתי המחכה לפרוץ, וכשרצון זה יוצא מהכח אל הפועל הוא מגביר את הבטחון העצמי ומשפיע טוב עליך ועל סביבתך

למי זה מיועד?

לך המעוניינת להכיר את אומנות הציור או להרחיב ידיעותייך ולהפוך תחביב למקצוע מה לומדים? הכנו תוכנית לימודים מקיפה ומקצועית הכוללת הבנה, ידע ותרגול מעשי.

רישום

שילוב שיטות לימוד קלאסיות עם שיטת "הצד הימני של המח". נלמד להתבונן באובייקט, להאיר אותו ולמקמו בקופוזיציה נכונה על משטח הציור. נתרגל מושגים כגון אור וצל, קו וכתם, כתמים אטומים ושקופים, קומפוזיציה, פרספקטיבה ועוד. נעבוד עם עפרונות רישום מגוונים: פחם, גירים צבעוניים על נייר כהה, דיו וקלמוס, עפרונות צבעוניים.

ציור

נתעמק בנושא הצבע: צבעים טהורים מול צבעים ניטרליים, צבעים חמים מול קרים, מעגל הצבעים, ערכים טונאליים. הלימוד יתבצע תוך שימוש בצבעי מים, אקריליק ושמן. נתנסה בשיטות שונות בציור הריאליסטי, שכבות צבע מדליל ועד סמיך מאוד, שכבות של ציור ראשוני באפור ועליו בצבעים, שקיפויות ועוד. נתנסה במונוטייפ – הדפס ייחודי בעזרת ציור על לוח זכוכית.

תולדות האומנות

נלמד להכיר ולהבדיל בין סגנונות ציור שונים.

להרשמה  התקשרי: 03-6168364